Problémky nezadaných

30. srpna 2017 v 20:55 | casualgirl |  Diary
Nevím, jestli to znáte. Možná jste už tak dlouho v nějakém vztahu, že na tyhle věci ze světa "single lidí" zapomínáte, a nebo se možná tyhle věci dějou jenom mě, každopádně, dejte mi vědět, kdybyste se v tom, co napíšu nějak našli.

Začíná to normálně. Vždycky to byl kamarád, a najednou BUM...pozve vás do kina, jen Vás, na něco o čem ví, že to máte rádi, pozdě večer.
Je to rande? Ne, to nemůže být...Ale jo, je to rande.
Chová se jinak. Pokradmu se na vás dívá a nevědomky vás tím neskutečně vytáčí. Přemýšlíte téměř nad vším, co v jeho přítomnosti uděláte. Mohl by si to, že si přehodíte nohu přes nohu vyložit tak, že s ním flirtujete? Červenáte se a vzápětí se na sebe hněváte. Vyložil si tak tohle červenání? Jestli tu nohu ne, tak tohle už určitě musel.
Do kina spolu s vámi pozvete další dva kamarády a kamarádku. Tak, už to jako rande rozhodně vypadat nemůže.
Bojíte se zeptat těch, co jsou kolem, co si o tom všem myslíte. Máte ho rádi, ale když on vás tak hrozně nepřitahuje. Vždyť on je sakra jen váš kamarád! Proč se všecho vždycky musí tak strašně zvrtnout?!
Všímáte si, že si téměř všude sedá vedle vás a všechno vás na něm vytáčí. A přitom jste ho ještě nedávno měli tak rádi.
Ne, máte ho rádi pořád, a tím je těžší ho odmítnout. Tím je horší s ním mluvit. Tím je bolestivější se mu dívat do zlomených očí, pokaždé když ho odmítnete.
Kamarád do deště je přece navždycky, že?

Friendzoned
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 invisiblegirl99 invisiblegirl99 | 4. září 2017 v 16:25 | Reagovat

Toto se tobě jen neděje :) sice jsem zadaná, před pár dny se mi stalo to samé co tobe, akoráte místo kina to byla zahraní párty u kamaráda. Je to kamarád a vždy bude, nedokázala bych s ním chodit, ale bohužel on si myslí něco jineho. On mě miluje! :(

2 casualgirl casualgirl | Web | 15. září 2017 v 21:29 | Reagovat

[1]: Tak držím palce. Já se odhodlávám mu to říct, protože razím moto, že upřímnost se vyplácí v těchto situacích nejvíc...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama